Skip to content Skip to footer
open today 10 am - 5 pm
34th Ave, Queens, NY 11106

Wyniki X Międzynarodowego Konkursu Plastycznego

dla młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów

na temat Ilustracja do utworu Marii Konopnickiej

Żarnowiec, 17 czerwca 2016

KATEGORIA I – uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych

I nagroda

Zuzanna Głowacka – Bocian

Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

II nagroda

Natalia Walczyna – O Janku Wędrowniczku

Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białce (woj. lubelskie)

III nagroda

Hanna Karaszewska – Na jagody

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie  

 

Wyróżnienia:

  • Daria Rycak– Jabłonka

Szkoła Podstawowa w Łabuniach (woj. lubelskie)

  • Kalina Kopeć– Co dzieci widziały w drodze

Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Kluczborku

  • Michał Kawałko– Stefek Burczymucha

 Młodzieżowy Dom Kultury im. St. Wyspiańskiego w Kluczborku (woj. opolskie)

  • Antonina Kubić– Parasol

Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

  • Zuzanna Zygmunt– Pszczółki

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół w Przyszowej (woj. małopolskie)

 

KATEGORIA II (uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych)

I nagroda

Wiktoria Moszczyńska – Bocian

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Zespole Szkół
z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie (woj. zachodniopomorskie)

II nagroda

Kinga Zwolak – Jabłonka

Szkoła Podstawowa w Łabuniach (woj. lubelskie)

III nagroda

Natalia Król – Pranie

Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku (woj. podkarpackie)

 

Wyróżnienie:

  • Krystian Ziarko– Tęcza

Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku

  • Adrian Malawski– Portret Marii Konopnickiej

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół w Przyszowej (woj. małopolskie)

  • Zofia Wolfram– Muchy samochwały

Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie

  • Aleks Nowakowski– Zamiary Staszka

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Zespole Szkół
z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie (woj. zachodniopomorskie)

  • Maja Kowalska– Skrucha Józi

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Zespole Szkół
z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie

 

KATEGORIA III – uczniowie gimnazjów

I nagroda

Martyna Rogoz – O krasnoludkach i o sierotce Marysi

Zespół Szkół w Tyrawie Wołoskiej (woj. podkarpackie)

II nagroda

Marcelina Stasiak – Nasze kwiaty

Gimnazjum nr 18 w Lublinie

III nagroda

Sebastian Wanca – Jabłonka

Zespół Szkół nr 2 w Dukli (woj. podkarpackie)

 

Wyróżnienia:

  • Julia Grossman– O krasnoludkach i o sierotce Marysi

Gimnazjum nr 16 im. Frydyryka Chopina w Lublinie

  • Wiktoria Rzążewska O krasnoludkach i o sierotce Marysi

Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

  • Agata Podmokła– Parasol

Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

  • Julia Pardus– Tęczowy duszek

Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

Nagrodzone prace

Wyslij

Skip to content