Serdecznie zapraszamy na NOC MUZEÓW do Żarnowca

Program:

16.00 – 23.00 Zwiedzanie ekspozycji

16.00 – 23.00 Kiermasz wydawnictw muzealnych

Zachęcamy szczególnie Państwa do udziału w wydarzeniach towarzyszących tegorocznej edycji Nocy Muzeów, które odbędą się w sali budynku Lamusa.

O godzinie 17.00 rozpocznie się spotkanie autorskie online z Agnieszką Zielińską i promocja książki Podróże literackie: Konopnicka.

Jest to siódma pozycja wydawnicza pisarki z serii o podróżach, która opowiada o miejscach związanych z autorką Roty. Podczas spotkania będzie można zakupić po cenie promocyjnej nowo wydaną książkę z okazji Roku Marii Konopnickiej.

O godzinie 19.00 Prywatna Szkoła Wokalno-Aktorska w Krośnie zaprasza na spektakl teatralny przygotowany na podstawie fragmentów dramatów Stanisława Ignacego Witkiewicza W małym dworku i Nowe wyzwolenie.

Reżyseria ‒ Damian Kierek
Scenografia i opieka artystyczna ‒ Marek Wiatr
Kostiumy ‒  Damian Siqurd Beck.
Obsada: Agata Gonet, Anna Jarecka, Dominik Gazda, Dominik Gonet, Jagoda Tomkowicz, Jakub Stanek, Julia Durał, Oliwia Evoiu, Weronika Glazer.

Wstęp na wszystkie wydarzenia za „symboliczną złotówkę”<br>

Zdjęcia z Nocy Muzeów – 14 maja 2022